Huawei P70 Serisi Uydu İletişim Özelliğine Sahip Olabilir

Huawei bir sonraki amiral gemisi olan P70 serisini önümüzdeki günlerde tanıtmaya hazırlanıyor. Yapılan yeni sızıntılar cihazların birçok yeni özellik getirebileceğini gösteriyor. Sızıntılarıyla ünlenen Smart Pikachu, serinin Kirin 9000’e benzer bir yonga kullanacağını belirtiyor. P70 Pro, P70 Art ve P70 Pro+ gibi serideki üst düzey modellerin bu yonga setinin hız aşırtmalı bir versiyonuna sahip olmasını bekliyoruz.

Raporlara göre Çin’in en büyük yonga üreticisi SMIC bu 5nm yongaların üretimi için hazırlanıyor. Bu yongaya 1.5K çözünürlüğe sahip bir ekran eşlik edecek. Huawei’nin çeşitli ekran boyutlarını test ettiği ve dört Çin yapımı ekran panelinin bir karışımını denediği ve önceki nesillere kıyasla önemli ekran yükseltmelerine işaret ettiği bildiriliyor.

Bunlara ek olarak Pikachu, P70 serisinin uydu iletişim özelliğine sahip olacağını ve daha yaygın bir deneyim sunacağını iddia ediyor. Son olarak Huawei P70 serisinin mart sonu veya nisan başında Çin pazarında tanıtılmasını beklediğimizi ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x